Zasady i warunki

ZASADY I WARUNKI KORZYSTANIA ZE STRON INTERNETOWYCH
WWW.FC-AUTOSYSTEM.PL I WWW.FC-AUTOSYSTEM.COM

1. Zawartość serwisu internetowego FC Auto System Sp. z o.o., opublikowanego pod adresami www.fc-autosystem.pl oraz www.fc-autosystem.com ma charakter wyłącznie informacyjny, który służy tylko zapoznaniu Państwa z zakresem naszej działalności.

 

2. Korzystanie z serwisów internetowych www.fc-autosystem.pl oraz www.fc-autosystem.com oznacza, że akceptują Państwo niniejszy Regulamin.

 

3. Do korzystania ze strony internetowej niezbędne jest posiadanie przez Użytkownika urządzenia mającego dostęp do sieci Internet oraz przeglądarki internetowej umożliwiającej wyświetlanie stron WWW.

 

4. Ochronie prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej podlegają wszystkie: teksty, zdjęcia, grafika, pliki dźwiękowe, pliki z animacją, pliki video i ich układ na stronie głównej oraz wszystkich podstronach stron www.fc-autosystem.pl oraz www.fc-autosystem.com . W stosunku do wszystkich w/w obiektów zabronione jest kopiowanie w celach komercyjnych lub w celu dalszego rozpowszechniania oraz modyfikowanie lub umieszczanie na innych stronach internetowych. Niektóre podstrony serwisów internetowych www.fc-autosystem.pl oraz www.fc-autosystem.com zawierają również materiały, objęte prawami autorskimi innych podmiotów, które udostępniły je do umieszczenia na stronach internetowych.

 

5. W serwisach internetowych www.fc-autosystem.pl oraz www.fc-autosystem.com publikowane są aktualne informacje na temat oferty i działalności firmy FC Auto System Sp. z o.o., nie możemy jednak   wykluczyć wystąpienia jednostkowych przypadków publikacji informacji nieaktualnych lub niekompletnych, w szczególności w związku ze zmianami oferty handlowej FC Auto System Sp. z o.o.. Wszelkie informacje   uzyskane   w   serwisach www.fc-autosystem.pl oraz www.fc-autosystem.com na temat oferty i działalności na rynku FC Auto System Sp. z o.o. oraz Partnerów Biznesowych FC Auto System Sp. z o.o. należy zweryfikować bezpośrednio w siedzibie firmy FC Auto System Sp. z o.o..

 

6. Wszelkie informacje dotyczące cen oraz opisów produktów, towarów i usług zawarte w witrynie www.frank-cars.pl mają charakter wyłącznie informacyjny, w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego, ani zapewniania, o którym mowa w art. 5561 § 1 ust. 1 i 2 Kodeksu Cywilnego, ani oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Informacje cenowe są cenami sugerowanymi i mają charakter niewiążącej rekomendacji. Należy pamiętać, że niektóre elementy wyposażenia pojazdów opisane w serwisie mogą być niedostępne lub dostępne tylko za dodatkową opłatą. Ponadto specyfikacje pojazdów mogą ulegać zmianie, a na zdjęciach mogą być przedstawione pojazdy z elementami wyposażenia dodatkowego lub z elementami, których specyfikacja uległa zmianie. Szczegółowe dane dotyczące pojazdów samochodowych na temat których publikowane są informacje w serwisach internetowych fc-autosystem.pl oraz fc-autosystem.com należy zweryfikować bezpośrednio w siedzibie firmy FC Auto System Sp. z o.o.. Wiążące informacje dotyczące produktów czy usług zawarte będą w odpowiednich umowach zawieranych przez Państwa indywidualnie.

 

7. Niniejszy Regulamin w zakresie ochrony danych osobowych Użytkowników serwisów internetowych www.fc-autosystem.pl i www.fc-autosystem.com stosuje postanowienia zawarte w Polityce Prywatności serwisu internetowego www.fc-autosystem.pl i www.fc-autosystem.com dostępnej pod adresem: http://fc-autosystem.pl/polityka-prywatnosci oraz jest zgodny z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

 

8. Ograniczenie odpowiedzialności – zasady i warunki odpowiedzialności związane z użytkowaniem serwisów internetowych www.fc-autosystem.pl  oraz www.fc-autosystem.com określa ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).

Zaufanie zobowiązuje

Joomla Extensions powered by Joobi