Zabudowy pojazdów dla osób z niepełnosprawnością

Obniżenie podłogi

Zobacz

Obniżenie podłogi w pojeździe to przekształcenie wnętrza, które tworzy większą przestrzeń na wysokości drzwi, umożliwiając osobie niepełnosprawnej łatwe wejście wózkiem inwalidzkim. Zabudowa samochodu z obniżoną podłogą może różnić się w zależności od modelu i typu pojazdu.

Szyny najazdowe / Rampa

Zobacz

Szyny najazdowe i rampy ułatwiają osobom niepełnosprawnym wjazd do samochodu bez zmiany podłogi. Szyny są lekkie, wytrzymałe i dostępne w różnych rozmiarach, a rampa przytwierdzona do drzwi zwiększa mobilność bez modyfikacji strukturalnych samochodu.

Winda

Zobacz

Windy dla osób niepełnosprawnych w samochodach umożliwiają łatwe wejście i wyjście, zapewniając większą niezależność i mobilność. Ważne jest odpowiednie dopasowanie do indywidualnych potrzeb i rodzaju pojazdu, dlatego konsultacja z ekspertami jest zalecana.

Fotele na platformie obrotowej

Zobacz

Fotele obrotowe to popularne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, ułatwiające wsiadanie i wysiadanie z samochodu. Pozwalają na obrót w kierunku drzwi i są dobrane do indywidualnych potrzeb klienta, spełniając standardy bezpieczeństwa.

Obrotowe fotele z podwoziem

Zobacz

System Carony to klasyczny wózek inwalidzki, który zmienia się w fotel obrotowy umożliwiający łatwe przesiadanie. Dostępny w różnych rozmiarach, w tym dla dzieci i osób niskiego wzrostu. Ulepszone funkcje dla wygody użytkownika. Kompatybilny z różnymi platformami obrotowymi, zapewnia pełną mobilność.

Wysięgnik do podnoszenia wózków

Zobacz

Wysięgnik do podnoszenia wózka inwalidzkiego w bagażniku samochodu ułatwia wnoszenie i wyciąganie wózka. Przydatny dla osób niepełnosprawnych, zapewnia bezpieczny transport wózka.

A-Hatch

Zobacz

Pneumatyczny mechanizm  pomaga w otwieraniu i zamknięcie tylnej klapy. Obsługiwany przez przełącznik lub przez opcjonalny pilot bezprzewodowy. Dostarczany w komplecie z uniwersalnym uchwytem. Pasuje do prawie wszystkich pojazdów.

Joey Lift

Zobacz

Za naciśnięciem jednego przycisku Joey Lift podnosi i przechowuje elektryczny wózek inwalidzki wewnątrz pojazdu. Ergonomiczny sterownik ręczny z łatwą w obsłudze osłoną i
obsługa jednym przyciskiem, upraszcza cały proces co staje się szybkie i łatwe w obsłudze.

Chair Topper

Zobacz

Chair Topper podnosi i rozładowuje złożony  wózek inwalidzki na ramie tuż obok przednich drzwi pojazdu. Odporna na warunki atmosferyczne komora chroni przed opadami, śniegiem i słońcem. Pilot służy do chowania lub wyjmowania wózka obie operacje trwają około 30 sekund.

Wyciągarka - Easy pull

Zobacz

EasyPull to urządzenie umożliwiające wciąganie i zabezpieczanie wózka inwalidzkiego w pojeździe bez potrzeby pchania. Ma wiele przydatnych cech, takich jak regulowane ograniczniki, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, długie pasy, brzęczyk informujący o zablokowaniu. Testowane zgodnie z ISO 10542.

Bodyguard

Zobacz

BodyGuard to składane oparcie zaprojektowane dla samochodów przystosowanych do osób na wózkach inwalidzkich. Jego głównym celem jest zapewnienie ochrony użytkownika w przypadku zderzenia tylnego, działając jak dobry fotel samochodowy.

Carospeed

Zobacz

Carospeed Menox i Carospeed Classic to urządzenia przenoszące kontrolę przyspieszenia i hamulca do jednej ręki.
Pedały dla osób niepełnosprawnych ułatwiają prowadzenie pojazdu i zwiększają niezależność.

Zaufanie zobowiązuje

Joomla Extensions powered by Joobi