O firmie

Z branżą motoryzacyjną związani jesteśmy od kilkunastu lat. Obserwując rozwijający się sektor samochodowy, zwróciliśmy szczególną uwagę na dynamiczny rozwój rynku samochodów dostawczych. Zwiększone zapotrzebowanie na pojazdy dostosowane do różnych celów zmotywowało nas do rozszerzenia naszej działalności. W 2004 roku otworzyliśmy Centrum Adaptacji Pojazdów.

Specjalizujemy się w adaptacji samochodów specjalnych, dostawczych, brygadowych, jak również pojazdów do przewozu osób niepełnosprawnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się adaptacją zarówno podwozi, jak i nadwozi samochodowych. Dokładność wykonania oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie dostosowywania pojazdów gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Wszystkie wykonane przez nas adaptacje spełniają wymogi przepisów homologacyjnych oraz prawa o ruchu drogowym.

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko „skrojone na miarę” zabudowy na posiadanym przez klienta pojeździe, ale również zakup nowych aut z adaptacją lub bez. Oferujemy naszym klientom również zakup samej adaptacji. W naszej ofercie jest szeroki zakres produktów, dzięki którym można przystosować auto dla osoby niepełnosprawnej. W ofercie znajdują się fotele obrotowe, windy dla wózków inwalidzkich, podnośniki kasetowe do autobusów oraz wiele innych.

Obecnie FC Auto System posiada 2 hale produkcyjne, a w trakcie budowy jest nowoczesny kompleks o powierzchni ponad 4.000 m², będzie on obejmował nowoczesną halę produkcyjną, część biurową oraz salon samochodów zabudowanych.
Cały czas zwiększamy nasze kompetencję i wiedzę, bierzemy udział w międzynarodowych targach branżowych oraz permanentnie badamy rynek, aby dopasować usługi do konkretnych potrzeb naszych klientów.

Zważywszy na dynamiczny rozwój firmy FC Auto System naszą wizją jest zbudowanie zaufanego partnera o globalnym zasięgu. Nie zmieniając przy tym najwyższej jakości świadczonych usług.

 

 

Zaufanie zobowiązuje

Joomla Extensions powered by Joobi